PŘED ZAČÁTKEM BITVY BUDOU VAŠE KOSTÝMY OHODNOCENY POČTEM VAŠICH ŽIVOTŮ, TAK SE SNAŽTE! TAKY PROJDOU VEŠKERÉ ZBRANĚ KONTROLOU-BEZPEČNOST A DÉLKA-NEVYHOVUJÍCÍ ZBRANĚ BUDOU ZABAVENY A VRÁCENY AŽ NA KONCI BITVY NEHLEDĚ NA TO, ŽE TO JE VAŠE JEDINÁ ZBRAŇ!

Povolené zbraně:
Obouruční-do 120cm(nejdelší naměřitelná délka)-meče, sekery, kladiva
Jednoruční-do 90cm-meče, sekery, kladiva, píky-kombinace se štítem či dýkou (40cm)
Luky a kuše-rozumného nátahu-budeme testovat na majitelích
Projektily(šípy+šipky)-s pevnou bambulí min 5 cm v průměru!!!
Štíty-kulatý-průměr do cca 60cm, jiný-nejdelší naměřitelná délka 60cm
řemdihy a tyčové zbraně (kopí, halapartny,..) povoleny nejsou! Pokud máte jinou zbraň, která nesplňuje podmínky, ale skvěle se vám hodí ke kostýmu, můžete to zkusit se mnou řešit individuálně…

TÉMATICKY LADĚNÉ ZBRANĚ (NAPŘ. KRÁTKÉ ŘÍMSKÉ MEČE A VELKÉ ŘÍMSKÉ ŠTÍTY) POVOLENY PRAVDĚPODOBNĚ BUDOU, POKUD BUDOU DOLAĎOVAT KOSTÝM A DOMLUVÍTE SI TO S ANEŽKOU PŘEDEM PO MAILU).

Bojový systém:
Každému bude při registraci přidělen počet životů na základě kvality a provedení jeho kostýmu. Za funkční zbroje budou bonusové životy.
1 život se vám odečte po zásahu zbraní (ať už mečem nebo šípem) kamkoli do těla. Když váš počet životů klesne na 0, najdete si anděla své skupiny, který vás oživí rozinkou. Po jejím snězení máte opět plný počet životů-ten, který vám byl přidělen při registraci. Až anděli dojdou rozinky, vrací se s mrtvolami do své věže, kde se 10min všichni oživují a doplní si rozinky na určený počet. Každá skupinka má svého anděla, proto doporučuji si někoho na tento post přivést. Pokud nebudete mít, tak se musíte střídat, takže jeden člověk ze skupiny nebude bojovat.